AktualityKlášterFarnostKontakty
CZ EN   >>

Rozpis bohoslužeb a celebrantů
Aktuální ohlášky
Aktuální kalendář
Pastorační rada
Zápisy z FR
Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna

 

Aktuální oznámení 19. prosince 2020

V neděli 20. prosince 2020 slavíme 4. neděli adventní.

Mše sv. pro děti s rodiči bude v 10:30 mimořádně v kostele.

Rozhodnutí biskupa Tomáše - Vánoce v plzeňské diecézi v době pandemie koronaviru.

Již od pondělí 21. prosince, je možno nechat si zapsat úmysly na mše sv. v sakristii, které budou odslouženy v následujícím roce v našem kostele.

Na Štědrý den bude mimořádně sloužena mše sv. i v 7:00 v kostele. Štědrovečerní mše sv. pro děti s rodiči a prarodiči, bude jako vždy, v 16:30. Mimořádně také bude v kostele v tento den sloužena mše v 18:00, jako „náhrada“ za zrušenou „půlnoční“ mši. Věnujte, prosím, pozornost rozpisu bohoslužeb během vánočních svátků. Vytištěnou tabulku k volnému rozebrání naleznete vzadu na stolečku u zpovědnice. Upozorňujeme také, že pravidelné ranní studentské mše v 7:00, budou probíhat v našem kostele až od úterý 5. ledna 2021.

Betlémské světlo Vám bude k dispozici (jako každým rokem) v našem kostele vzadu u mříže od dopoledne Štědrého dne až do neděle svátku sv. Rodiny.

Pan kostelník Petr děkuje všem, kdo jste se zúčastnili naší sobotní předvánoční brigády a úklidu kostela. Všem veliké díky a Pán Bůh zaplať.

Svátky a památky, které oslavíme v následujícím týdnu: v pátek slavnost Narození Páně; v sobotu pak svátek sv. Štěpána, prvomučedníka.